CWR26KH106KBGB\HR
MFR.Part #
CWR26KH106KBGB\HR
JLCPCB Part #
C1969479
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS