CWR26KH106KBGB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26KH106KBGB
JLCPCB Part #
C4985403
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS