CWR26HK336JCFC\TR
MFR.Part #
CWR26HK336JCFC\TR
JLCPCB Part #
C1971974
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS