CWR26HK226KBGZ\HR
MFR.Part #
CWR26HK226KBGZ\HR
JLCPCB Part #
C1969893
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS