CWR26HK107MCHB\TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HK107MCHB\TR
JLCPCB Part #
C1970942
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS