CWR26HC336MCFB\HR
MFR.Part #
CWR26HC336MCFB\HR
JLCPCB Part #
C1972244
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS