CWR26HC336JBFZ\HR
MFR.Part #
CWR26HC336JBFZ\HR
JLCPCB Part #
C1970496
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS