CWR26HB336MBFA\HR
MFR.Part #
CWR26HB336MBFA\HR
JLCPCB Part #
C1969798
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS