CWR26HB336JBFZ\TR
MFR.Part #
CWR26HB336JBFZ\TR
JLCPCB Part #
C1970884
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS