CWR26HB226MCGZ
MFR.Part #
CWR26HB226MCGZ
JLCPCB Part #
C4983613
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS