CWR26HB226KCGZ\HR
MFR.Part #
CWR26HB226KCGZ\HR
JLCPCB Part #
C1970523
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS