CW02BR5000JE70
MFR.Part #
CW02BR5000JE70
JLCPCB Part #
C1803193
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 500mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS