CW02B3K900JE12HS
MFR.Part #
CW02B3K900JE12HS
JLCPCB Part #
C1430625
Description
-65℃~+350℃ 3.75W 3.9kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS