CW02B1R200JE70HS
MFR.Part #
CW02B1R200JE70HS
JLCPCB Part #
C1798489
Description
1.2Ω 3.75W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS