CW010R8200JS67
MFR.Part #
CW010R8200JS67
JLCPCB Part #
C1828531
Description
-65℃~+350℃ 13W 820mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors