CW010R5500KE73
MFR.Part #
CW010R5500KE73
JLCPCB Part #
C3514089
Description
-65℃~+350℃ 13W 550mΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS