CW010910R0JS73
MFR.Part #
CW010910R0JS73
JLCPCB Part #
C1814640
Description
13W 910Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors