CW01082K00KE12
MFR.Part #
CW01082K00KE12
JLCPCB Part #
C1466845
Description
-65℃~+350℃ 13W 82kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS