CW010820R0KE73
MFR.Part #
CW010820R0KE73
JLCPCB Part #
C3353235
Description
-65℃~+350℃ 13W 820Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS