CW010800R0JE73
MFR.Part #
CW010800R0JE73
JLCPCB Part #
C3566856
Description
-65℃~+350℃ 13W 800Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS