CW0107K400JE73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW0107K400JE73
JLCPCB Part #
C3542972
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 7.4kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS