CW0106K800JE12
MFR.Part #
CW0106K800JE12
JLCPCB Part #
C1435571
Description
-65℃~+350℃ 13W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS