CW0106K190KE73
MFR.Part #
CW0106K190KE73
JLCPCB Part #
C1814043
Description
-65℃~+350℃ 13W 6.19kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS