CW01068R00JE12HS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01068R00JE12HS
JLCPCB Part #
C3457392
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 68Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS