CW0105R100KE73
MFR.Part #
CW0105R100KE73
JLCPCB Part #
C1811748
Description
-65℃~+350℃ 13W 5.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS