CW0105R100KE12
MFR.Part #
CW0105R100KE12
JLCPCB Part #
C1433639
Description
13W 5.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS