CW0105K600JE733
MFR.Part #
CW0105K600JE733
JLCPCB Part #
C1818520
Description
-65℃~+350℃ 13W 5.6kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS