CW01056R00JB12
MFR.Part #
CW01056R00JB12
JLCPCB Part #
C1435137
Description
-65℃~+350℃ 13W 56Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors