CW010510R0JE12
MFR.Part #
CW010510R0JE12
JLCPCB Part #
C3470385
Description
-65℃~+350℃ 13W 510Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS