CW01050R50KE123
MFR.Part #
CW01050R50KE123
JLCPCB Part #
C3517375
Description
-65℃~+350℃ 13W 50.5Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS