CW01050K00KE733
MFR.Part #
CW01050K00KE733
JLCPCB Part #
C1821866
Description
13W 50kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS