CW0104K780KE123
MFR.Part #
CW0104K780KE123
JLCPCB Part #
C1433563
Description
13W 4.78kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS