CW0104K600KE12
MFR.Part #
CW0104K600KE12
JLCPCB Part #
C1433447
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.6kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS