CW0104K600JE123
MFR.Part #
CW0104K600JE123
JLCPCB Part #
C1433453
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.6kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS