CW0104K300JE12HS
MFR.Part #
CW0104K300JE12HS
JLCPCB Part #
C1434398
Description
-65℃~+350℃ 13W 4.3kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS