CW010499R0JE123
MFR.Part #
CW010499R0JE123
JLCPCB Part #
C1430793
Description
-65℃~+350℃ 13W 499Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS