CW01047R00KE123
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01047R00KE123
JLCPCB Part #
C1430799
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 47Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS