CW010470R0JR69
MFR.Part #
CW010470R0JR69
JLCPCB Part #
C1821370
Description
13W 470Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors