CW01046R20KE73
MFR.Part #
CW01046R20KE73
JLCPCB Part #
C3429828
Description
-65℃~+350℃ 13W 46.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS