CW0103R900KE733
MFR.Part #
CW0103R900KE733
JLCPCB Part #
C1816333
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.9Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS