CW0103K240JE73
MFR.Part #
CW0103K240JE73
JLCPCB Part #
C1813949
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.24kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS