CW01030R10KE73
MFR.Part #
CW01030R10KE73
JLCPCB Part #
C1811893
Description
13W 30.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS