CW0102R700KE733
MFR.Part #
CW0102R700KE733
JLCPCB Part #
C3464991
Description
-65℃~+350℃ 13W 2.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS