CW01028R00KE733
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01028R00KE733
JLCPCB Part #
C1816547
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 28Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS