CW01027R00JS67
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01027R00JS67
JLCPCB Part #
C1820944
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13W 27Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors