CW01025R00KE12
MFR.Part #
CW01025R00KE12
JLCPCB Part #
C3422836
Description
-65℃~+350℃ 13W 25Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS