CW01024K70KE73
MFR.Part #
CW01024K70KE73
JLCPCB Part #
C1821319
Description
13W 24.7kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS