CW0101R740KE733
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW0101R740KE733
JLCPCB Part #
C3549795
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 1.74Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS