CW0101R470KE73
MFR.Part #
CW0101R470KE73
JLCPCB Part #
C1812185
Description
-65℃~+350℃ 1.47Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS