CW0101R100KE733
MFR.Part #
CW0101R100KE733
JLCPCB Part #
C3436560
Description
-65℃~+350℃ 1.1Ω 13W Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS